TRADICINIS ,,GABIJOS“ GIMNAZIJOS ATSTOVŲ SUSITIKIMAS SU MŪSŲ PROGIMNAZIJOS AŠTUNTOKAIS

Lapkričio 25 – osios rytas mūsų progimnazijos aštuntokams prasidėjo susitikimu su svečiais iš ,,Gabijos“ gimnazijos.

Po gimnazijos vadovo Eduardo Vaičiulio įžanginio žodžio apie būtinybę pažinti vieniems kitus ir  vadovo pavaduotojos Živilės Nagienės pažado dėkoti, iliustruoti ir atskleisti gimnazijos veiklų visapusiškumą, o buvusio mūsų mokyklos mokinio Pauliaus Daraškos padrąsinimo nepaisyti stereotipų mokinių prezidentas Gvidas Šakinis ,,Gabiją“ pristatė kaip puikią vietą tobulėti. Gausiai iliustruotame gimnazijos pristatyme kaip kaleidoskope informacija ir vaizdai keitė vieni kitus: gimnazistai ne tik sunkiai mokosi šalia puikių mokytojų, bet ir dalyvauja įvairiose veiklose: pirmokų socializacijos savaitė, EuroGabija, Debatų klubas, inovatyvios erdvės, Žalioji zona, laboratorija, pilietinės iniciatyvos, Šaulių kuopa, menų projektas, Mepa, protmūšis, Dofe, tarptautiniai projektai, mokinių savivalda. Būsimi gimnazistai  galės rinktis šokio, muzikos, krepšinio ir tinklinio kryptis, keliauti po Europos šalis.

Atsisveikindami šokių kolektyvo ,,DŽESI“ vaikinai ir merginos (vadovė – buvusi mūsų mokyklos mokinė Simona) tarsi priminė, jog šokėjo kūnas yra jo  švytinčios sielos išraiška.

Mūsų mokyklos video kanalas