„Vasaros veidas“

Norint kūrybiškai mąstyti, reikia tyrinėti kūrybines galimybes, gebėti generuoti idėjas, spręsti problemas, kurti savarankiškai, nebijoti rizikuoti ir klysti.
Birželio 11d. kūrybinių dirbtuvių metu 5-8 kl. ir 10 kl. mokiniai visa tai išbandė kurdami iš aplinkoje esančių medžiagų kompozicijas „Vasaros veidas“.
Savo kompozicijų kūrimui mokiniai pasirinktinai naudojo gamtines medžiagas (akmenys, augalai ir jų dalys), buityje naudojamus daiktus ( indus, aprangą, avalynę, aksesuarus, knygas ir t. t.). Kompozicijas kūrė taip, kad ją išardžius buitinius daiktus vėl būtų galima panaudoti pagal paskirtį, o iš gamtinių medžiagų kurti naujas kompozicijas ar likusias medžiagas kompostuoti.
Štai kaip vasarą mato mūsų mokiniai...
Nuorodą į filmuką rasite čia.
Mūsų mokyklos video kanalas