Registruokis į vasaros stovyklą!

Jau liepos 16-22 dienomis 14-18 m. moksleivius kviečiame į „Sėkmės mokyklos” vasaros stovyklą – savaitės laiko patyrimą, kuris tave privers įkelti koją ten, kur dar jos nedėjai – neliesti dalykai visada atrodo keisti ir baisūs, kol jų neišbandai, o būtent tai ir turėsi daryti!

 

Savaitę laiko praleisi nuostabios gamtos apsuptyje Antalieptėje (Zarasų raj.) įkurtame Inovatorių slėnyje – ten, kur septynių dienų kelionė tave įtrauks į augti skatinančių patirčių ratą, iš kurio išeisi stipresnis, didesnis ir išmintingesnis nei buvai atvykęs.

Jau beveik dešimtmetį dirbdami su jaunimu įsitikinome, kad patirtis = geriausia mokytoja, tad stovyklos pagrindinė taisyklė KLAUSYTI < DARYTI. Siūlom savaitę ja pagyventi ir tau! O po visko būsi kur kas stipresnė paties savęs versija – tokia, kuri labiau nei anksčiau drįs improvizuoti, kurti ir augti.

KĄ VEIKSI? Tu darysi, galimai klysi ir tai paversi pamokomis, kartu klausysiesi lektorių užsiėmimų apie jų fail’us, pamokas, keliones tikslo link ir (ne)sėkmes. Palauk, ką sakei, turi planų?… Juos tikrai verta mesti dėl stovyklos! 

Klausyk < daryk, tai yra, norėjom pasakyti, registruokis!

Peržiūros: 2916
Mūsų mokyklos video kanalas