Balandžio 15 – 22 dienomis vyko VI-oji Lietuvos 7 – 8 klasių mokinių geografijos olimpiada. Dėl geriausių jaunųjų geografų vardo varžėsi daugiau nei tūkstantis Lietuvos moksleivių.
Po sėkmingo Atrankos etapo Šalies etape tarp nugalėtojų pateko ir sidabro medalius laimėjo šie mūsų jaunieji geografai:
Viktorija Žvirzdinaitė – 7c klasė,
Matas Bogužas – 8c klasė.
Mokinius pasveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna.
Didžiuojamės gabiausiais, smalsiausiais, darbščiausiais mūsų mokiniais. Jų laimėjimai tik primena, kad sėkmė priklauso nuo pastangų.


