Gegužės 28 dieną mūsų progimnazijoje nuaidėjo šilumos ir bendrystės kupina pirmokų šventė. Mūsų mažieji pakvietė savo mamytes ir tėvelius, senelius ir močiutes, broliukus ir sesutes pabūti kartu, nes dovanotas laikas sustiprina tarpusavio ryšius. Tokios akimirkos primena, kaip svarbu turėti žmones, kurie mus supranta, palaiko, išklauso ir tiesiog būna kartu. Mažieji šventės dalyviai nuoširdžiai dainavo daineles apie brangiausius žmones, tarė meilės ir dėkingumo žodžius.
Dėkojame tėveliams už meilę ir palaikymą bei aktyvų dalyvavimą šokant hip hopo ritmu.






