Pertraukos be telefonų – vis labiau populiarėjanti iniciatyva, kuria siekiama mažinti paauglių priklausomybę nuo ekranų ir atkurti gyvą bendravimą. Lietuvoje vis daugiau mokyklų renkasi šią praktiką, o ekspertai ragina tokius ribojimus taikyti nacionaliniu mastu.
Mūsų siekiamybė – gyvas bendravimas, geresnis susikaupimas pamokose, gebėjimas spręsti konfliktus gyvai, guvesnis strateginis mąstymas.
Alternatyvos šviečiančiam ekranui – stalo ir judrieji žaidimai, aktyvus judėjimas, kūrybiškos veiklos (skaitymas, piešimas, muzikavimas…).
Pradedam!
Gegužės 19 dieną 5 – 8 klasių mokiniams pasiūlytas kryžiažodžių projektas ,,Brain Storm”, kurį mūsų paaugliai atliko per pertraukas: jie veikė kartu, diskutavo, ieškojo atsakymų.
Ruošiamės kitokiai mokyklos kasdienybei – pertraukos be telefonų nuo kitų metų…


