PENKTOKŲ PAŽINTINĖ KELIONĖ Į ANYKŠČIUS

Birželio 2 dieną 5a ir 5c klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją Anykščiuose. Kelionės programa buvo itin turininga ir dinamiška. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti pramogas rogučių trasoje bei labirintų parke, iš arčiau susipažinti su istorija Arklio muziejuje ir pasigrožėti gamta iš Medžių lajų tako apžvalgos bokšto.

Ekskursija paliko didžiulį įspūdį: Anykščiai – jaukus miestelis, kuris dovanojo šviesių prisiminimų ne tik ieškantiems ramybės, bet ir nuotykių mėgėjams.

Calm and Clean Pastel Photo Collage Quote Facebook Post (21)