Gegužės 12 dieną mūsų progimnazijoje vyko netradicinės sportinės trikovės popietė, kurioje varžėsi dviejų progimnazijų komandos. Renginyje dalyvavo „Ventos“ ir Senamiesčio progimnazijų mokiniai.
Nugalėtoja tapo Senamiesčio progimnazijos komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei komandinėmis taurėmis.


