1b klasės mokinės Meivė Embavičiutė ir Augustė Sendrauskaitė Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje atstovavo mūsų mokyklai ir puikiai pasirodė regioniniame – edukaciniame renginyje 1 – 4 klasių mokiniams ,,Mano knyga.” Mergaitės pristatė Emilės Gravet knygą ,,Per daug daiktų !”
Popietės – susitikimo uždaviniai: plėtoti mokinių kūrybinius, meninius gebėjimus, ugdyti mokinių išradingumą, estetinį skonį, skatinti atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis, ugdyti mokinių pagarbą knygai.
Džiaugiamės, kad mūsų logopedė Rima Kesminienė kuria mokinukų ryšį su knyga nuo mažumės, skatina skaitymo džiaugsmą ir kritinį mąstymą.

