Gegužės 19 dieną antrokai lankėsi Telšiuose, Žemaičių kaimo muziejuje, ir dalyvavo edukacijoje „Mažas piemenėlis turi botagėlį“.
Edukacijos metu mokiniai susipažino su piemenėlių darbais, patyrė, koks nelengvas buvo jų kasdienis gyvenimas, išbandė smagias pramogas bei vaišinosi „piemenėlio kugeliu“ – lauže kepta bulve su lupena.
Ne klasėje, o muziejaus aplinkoje vyko pati įsimintiniausia istorijos, gamtos pažinimo ir draugystės pamoka!
