Gegužės 19 dieną 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo puikioje edukacinėje išvykoje „Pasimatuok indėno mokasinus“. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su Šiaurės Amerikos indėnų kultūra, jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei papročiais. Edukacijos metu mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose – šaudė iš lankų, žaidė judriuosius žaidimus, klausėsi pasakojimų apie indėnų simbolius, vertybes ir kasdienį gyvenimą. Veiklos vyko gamtoje, todėl netrūko geros nuotaikos, bendrystės ir smagių emocijų.
Ketvirtokai aplankė ir Gintaro muziejų, kuriame žavėjosi įspūdingais dirbiniais bei sužinojo daugiau apie Lietuvos auksu vadinamą gintarą. Palangos tiltas, banguojanti jūra, pavasariškas pajūris, Basanavičiaus gatvė – mokinukai mėgavosi jaukia kurorto atmosfera.
Ši išvyka vaikams paliko daug gražių įspūdžių, suteikė naujų žinių, sustiprino draugystę ir dovanojo daug džiugių akimirkų.
