KETVIRTOKĖS SĖKMĖ RAJONINIAME 3 – 4 KLASIŲ MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSE ,,UGNIS – DRAUGAS AR PRIEŠAS?”

Rajoninį 3 – 4 klasių mokinių piešinių konkursą ,,Ugnis – draugas ar priešas“? organizavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius meninės raiškos priemonėmis pažinti ugnį, mokytis atsakingo elgesio buityje.

Konkursas sulaukė net 60 mokinių piešinių iš viso Mažeikių rajono. Mūsų mokyklos 4a klasės mokinė Ugnė Gerikaitė laimėjo 3-ąją vietą.