Rajoninį 3 – 4 klasių mokinių piešinių konkursą ,,Ugnis – draugas ar priešas“? organizavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius meninės raiškos priemonėmis pažinti ugnį, mokytis atsakingo elgesio buityje.
Konkursas sulaukė net 60 mokinių piešinių iš viso Mažeikių rajono. Mūsų mokyklos 4a klasės mokinė Ugnė Gerikaitė laimėjo 3-ąją vietą.


